BÖTE ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI LİSTELERİ

I. Grup
Öğretim Elemanı: Yrd.Doç.Dr. Cem ÇUHADAR
Uygulama Okulu: Plevne İlköğretim Okulu 
Uygulama Günü ve Saatleri: Pazartesi – 8:30-17:20
Öğrenci Listesi

Sıra No Öğrenci No Adı-Soyadı Notu (Yazıyla) Notu (Rakamla)

1.

1090510008 NİLAY ÖZKAN    

2.

1090510009 HATİCE GÖNÜL    

3.

1090510010 GÖKHAN KESKİN    

4.

1090510011 LEYLA ARDA    

5.

1090510013 EMRE AYDIN    

6.

1090510014 TUĞÇE ERSÖZLÜ    

7.

1090510038 TOLGA ÖZDEMİR    


II. Grup

Öğretim Elemanı: Yrd.Doç.Dr Nilgün TOSUN
Uygulama Okulu: İstiklal İlköğretim Okulu
Uygulama Günü ve Saatleri: Pazartesi – 8:30-17:20
Öğrenci Listesi

Sıra No Öğrenci No Adı-Soyadı Notu (Yazıyla) Notu (Rakamla)

1.

1090510001   

FATMA ESKİN    

2.

1090510002   

HÜLYA ÇARPIK    

3.

1090510003   

SİBEL GÜLER    

4.

1090510004   

GÜLŞEN AYDIN    

5.

1090510005   

NAZLİYE GÜÇLÜ    

6.

1090510007   

YALÇIN DEMİR    

7.

1090510041   

EBRU KOYUN    


III. Grup

Öğretim Elemanı: Yrd.Doç.Dr. Deniz Mertkan GEZGİN
Uygulama Okulu: Anadolu Ticaret Meslek Lisesi
Uygulama Günü ve Saatleri: Pazartesi – 8:30-17:20
Öğrenci Listesi

Sıra No Öğrenci No Adı-Soyadı Notu (Yazıyla) Notu (Rakamla)

1.

1090510016   

EBRU APAYDIN    

2.

1090510017   

MURAT AYÖZEN    

3.

1090510018   

GÜL TUĞBA KOÇER    

4.

1090510019   

İHSAN FİDAN    

5.

1090510020   

RAHİME YURTSEVER    

6.

1090510021    ERDİ SÖZEN    

7.

1100510901 KÜBRA GÜLMEZ    

8.

1100510904 LEVENT ÖZÇELİK    


IV. Grup
Öğretim Elemanı: Yrd.Doç.Dr. Fatma AKGÜN
Uygulama Okulu: Anadolu Kız Teknik, Kız Teknik, Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi
Uygulama Günü ve Saatleri: Pazartesi – 8:30-17:20
Öğrenci Listesi

Sıra No Öğrenci No Adı-Soyadı Notu (Yazıyla) Notu (Rakamla)

1.

1090510022   

FATİH KARAKAŞ    

2.

1090510023   

TUĞRUL ÖZ    

3.

1090510024   

ERDEM YEŞİLTAŞ    

4.

1090510026   

ABDULLAH AKSU    

5.

1090510029   

NURHAN YAZICI    

6.

1090510030    EVREN ÖLMEZ    

7.

1100510010 ÇAĞLA ÖZKER    


V. Grup
Öğretim Elemanı: Yrd.Doç.Dr. Hasan ÖZGÜR
Uygulama Okulu: Vali Fahri Yücel İlköğretim Okulu
Uygulama Günü ve Saatleri: Pazartesi – 8:30-17:20
Öğrenci Listesi

Sıra No Öğrenci No Adı-Soyadı Notu (Yazıyla) Notu (Rakamla)

1.

1090510031   

MEHTAP YOLAÇAN    

2.

1090510032   

GÖKHAN ÇALIŞKAN    

3.

1090510033   

MURAT ELMASTAŞ    

4.

1090510034   

ENGİN ŞAHİN    

5.

1090510035   

PINAR DURGUT    

6.

1090510037    OSMAN ALTUN    

7.

1100510902 FAZLI ATMACA    


VI. Grup
Öğretim Elemanı: Öğr.Gör. Hakan GÜLDAL
Uygulama Okulu: Edirne Anadolu Teknik Lisesi Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi
Uygulama Günü ve Saatleri: Pazartesi – 8:30-17:20
Öğrenci Listesi

Sıra No Öğrenci No Adı-Soyadı Notu (Yazıyla) Notu (Rakamla)

1.

1090510039   

ÖMER TATAŞ    

2.

1090510801   

BURAK BAKİ ERDOĞAN    

3.

1090510802   

ÖZGÜR ÇOBAN    

4.

1090510902   

SÜLEYMAN ATAKAN    

5.

1090510904    ÜMİT FATİH UĞURLU    

6.

1100510903 ŞAHİN ELİK    

7.

1100510008 EREL ÇOLAK    

8.

1100510042

RECEP İPEK    

Bu içerik 18.02.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 2372 kez okundu.