ÖĞRETİM ÜYEMİZ YRD.DOÇ.DR. HASAN ÖZGÜR TARAFINDAN EDİRNE’DE GÖREV YAPAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLERİNE BIT TABANLI EĞİTSEL MATERYAL HAZIRLAMA EĞİTİMİ


FAKÜLTEMİZ BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ YRD.DOÇ.DR. HASAN ÖZGÜR TARAFINDAN 22.02.2018 TARİHİNDE BİT TABANLI EĞİTSEL MATERYAL HAZIRLAMAYA YÖNELİK EDİRNE LİSESİ’NDE BİR EĞİTİM ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

EDİRNE İLİNDE GÖREV YAPAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLERİNİN KATILDIĞI SÖZ KONUSU ETKİNLİK, KATILIMCILARIN EĞİTİM ÖĞRETİM FAALİYETLERİNDE KULLANABİLECEKLERİ BİT TABANLI EĞİTSEL MATERYAL HAZIRLAYABİLMELERİ AMACIYLA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. EDİRNE LİSESİ’NİN DİL LABORATUVARINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN ETKİNLİKTE, BIT TABANLI EĞİTSEL MATERYAL HAZIRLAMA YÖNELİK OLARAK KULLANILABİLECEK WEB 2.0 UYGULAMALARI TANITILMIŞTIR. ARALARINDA KAHOOT, MİNDMUP2 VE EASEL.LY GİBİ UYGULAMALARIN ÖĞRETİLDİĞİ ETKİNLİKLE ÖĞRETMENLERİN ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME, KAVRAM HARİTASI VE İNFOGRAFİK VB. BIT TABANLI EĞİTSEL MATERYALLER GELİŞTİRMELERİ SAĞLANMIŞTIR.
Ek Resimler
Bu içerik 23.02.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 327 kez okundu.